plandeki.info

plandeki.info


Produkcja i naprawa plandek

Firma „PLANDEKI” Gochnio jest producentem plandek samochodowych, plandek do hal namiotowych oraz wielu innych typów plandek używanych w handlu, przemyśle, budownictwie oraz w życiu codziennym. Jesteśmy rodzinną firmą, w której już trzecie pokolenie specjalizuje się w tego typu produkcji. Nasza firma ma swoją siedzibę w Ujrzanowie niedaleko Siedlec. Mamy satysfakcję z tego, że byliśmy pierwszym producentem plandek w naszym regionie i nadal zajmujemy bardzo wysoką pozycję wśród producentów plandek samochodowych i użytkowych.


Pokrycia plandekowe i ich zalety

Czym są plandeki? To inaczej mówiąc, duże płachty materiału wykonany z mocnego, elastycznego i wodoodpornego tworzywa. Kiedyś produkowane były z impregnowanej bawełny lub lnu. Współcześnie wykonuje je się z tkaniny poliestrowej pokrywanej dodatkowo warstwą poliuretanu lub w całości z polietylenu. Plandeki mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej służą do okrywania i zabezpieczania przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, głównie przed wilgocią, wiatrem i słońcem. Wykonane z mocnych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów plandeki mogą zabezpieczać niemal wszystko, począwszy od ładunków na samochodach i przyczepach, poprzez rusztowania na placach budowy, aż po zabezpieczanie basenów i mebli ogrodowych. Można z nich wykonać hale namiotowe, magazyny i pieczarkarnie, a także garaże, wiaty i namioty reklamowe oraz wiele innych zadaszeń. Doskonale chronią także przed brudem i kurzem oraz zabezpieczaj transport przed ewentualnymi kradzieżami.


Trwałość i funkcjonalność

Plandeki znakomicie nadają się do osłaniania, zakrywania i zacienia. Dzięki swoim walorom, elastyczności i łatwości w formowaniu oraz montażu wykorzystywane są do wielu zadań, w różnych dziedzinach. Są trwałe, odporne i mogą służyć przez wiele lat. Bardzo często wykorzystywane są jako nośnik treści reklamowych lub promocyjnych. Łatwość, z jaką można na nie nanosić nadruki, sprawia, że właściciele flot samochodowych wykorzystują powierzchnie plandek samochodowych do celów marketingowych. Stąd bardzo często widzimy plandeki zadrukowane atrakcyjnymi hasłami reklamowymi i reklamami wizualnymi.


Co warto powiedzieć o naszej firmie?

Bardzo cenimy sobie tradycję, zwłaszcza tradycję naszej rodziny, która już trzy pokolenia wstecz rozpoczęła produkcję plandek do pojazdów ciężarowych i dostawczych. Nadal jesteśmy firmą rodzinną zwracającą uwagę na rzetelną obsługę klientów i najwyższą jakość usług. Dbamy o wysokie standardy zarówno w szyciu plandek, jak i podczas ich naprawy. Naszą działalność prowadzimy w nowoczesnej hali produkcyjnej, gdzie wykorzystujemy nowoczesne, niezawodne maszyny. Wszystkie produkty wykonujemy z materiałów najwyższej jakości spełniających normy Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie prowadzić prace na miejscu, jak również u klienta. Zapraszamy do współpracy.


www.plandeki.infonawsi.pl nawsi.pl

Mazowiecko - Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne.

Więcej
przychodnia-losice.pl przychodnia-losice.pl

RAD-MED

Przychodnia Rodzinna

Więcej
motocyklisci.eu motocyklisci.eu

ALWAYS FREE

ZAWSZE WOLNI


Więcej
plandeki.info plandeki.info

PLANDEKI GOCHNIO


Więcej
meblar.info meblar.info

MEBLAR

meble na wymiar

Więcej
pthujarex.pl pthujarex.pl

JAREX

Transport Międzynarodowy

Więcej
stol-max.com stol-max.com

STOL-MAX

Kuchnie na wymiar

Więcej
venalosice.pl venalosice.pl

VENA

Centrum Zdrowia i Urody


Więcej
ogrodzenia-mazowieckie.pl ogrodzenia-mazowieckie.pl

TYM-BUD

Produkcja i sprzedaż paneli i siatek ogrodzeniowych

Więcej